SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
czwartek, 06 grudnia 2018 00:00

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do przedszkolaków oraz uczniów  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu. Dzieci z wielkim zapałem nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą również Panią Mikołajową oraz dwóch swoich pomocników – Elfa Jakuba oraz Elfa Dominika.  Święty Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz swoich Pań. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, wierszami  i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Naszych uczniów odwiedził również Pan Wiesław Witkowski, Pani Urszula Podsiadły-Szubert oraz Pani Anna Góralska wręczając dzieciom słodkie upominki. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty tak niezwykłych gości.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/mikoaj-w-przedszkolu