Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu PDF

„A Koziołek wziął tobołek

I wędruje biedaczysko

Po szerokim szukać świecie

Tego co jest bardzo blisko”

W dniu  27 listopada uczniowie klas 1B, 2B, 3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy Biedronek pojechały na wycieczkę  do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Koziołek Matołek”. Było to bardzo rozśpiewane, żywiołowe i pełne uroku przedstawienie, którego główny bohater – Koziołek przemierzał świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedzał egzotyczne kraje, poznawał ich mieszkańców i przeżywał wiele emocjonujących przygód: groźnych, śmiesznych i zarazem pouczających. Spektakl przepełniony humorem scenicznym, barwnymi kostiumami, doskonałą aranżacją muzyczną i pomysłową scenografią, zrealizowany został w atrakcyjnej dla widza i lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej. Wspaniałą grę aktorów widzowie nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci spokojne o losy Koziołka, rozśpiewane i pełne wrażeń, wróciły do szkoły.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/wycieczka-do-teatru-lalek