W POSZUKIWANIU PANI JESIENI I JEJ SKARBÓW PDF
Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
niedziela, 23 września 2018 07:08

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku stwarzająca mnóstwo okazji do poznawania otaczającego świata. Dlatego dzieci z oddziału przedszkolnego korzystając z pięknej i słonecznej pogody wybrały się na spacer do pobliskiego parku w poszukiwaniu Pani Jesieni i jej skarbów. Park jesienią wygląda pięknie, a liście rumienią się tysiącem kolorów. Podczas naszych spacerów z ciekawością obserwujemy zmiany zachodzące w przyrodzie. Dzieci zbierały  „jesienne skarby” – liście, kasztany, które przez wiele tygodni będą ozdobą i materiałem do prac plastycznych w naszym kąciku przyrodniczym. Taki spacer to również doskonała lekcja przyrody. Ponadto pozwala na zacieśnienie więzi między przedszkolakami, a także daje wiele chwil radosnej zabawy.

Więcej zdjęć: http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/jesie