Uczniowie PSP nr 3 na lodowisku PDF
wtorek, 09 stycznia 2018 12:43

Uczniowie PSP nr 3 na lodowisku

W dniu 9 stycznia uczniowie kl.3C (gimnazjalnej) wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Zbigniewem Wrońskim wybrali się na lodowisko przy OSiR w Strzegomiu. Celem wyjścia była nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach oraz oczywiście dobra zabawa. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej obeznani z tą formą aktywności  świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Inni wyjeżdżali na tafle lodowiska trzymając się bandy. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy i zaawansowanych łyżwiarzy. Zabawa na lodowisku to również propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Po akrobacjach na lodowej tafli apetyty na aktywność fizyczną na pewno będą większe. Uczniowie już czekają na następne wyjście.

Więcej zdjęć:http://psp3.strzegom.pl/galeria/uczniowie-psp-nr-3-na-lodowisku