Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców PDF
wtorek, 24 października 2017 00:00

Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 24.10.2017r. na hali sportowej OSiR w Strzegomiu odbył się Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Gospodarzem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzegomiu. Oprócz gospodarzy i naszej reprezentacji w turnieju uczestniczyli zawodnicy  ze Szkoły Podstawowej z Jaroszowa. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, dwie połowy po 8 min., osobno dziewczęta i chłopcy. Każda z drużyn prezentowała dobry poziom gry i duże zaangażowanie. Mimo amatorskiego charakteru, w każdym meczu walka była bardzo zacięta i na wysokim poziomie. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Chłopcy uplasowali się na III miejscu. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez dyrektoraOSiR w Strzegomiu.

Drużynę dziewcząt PSP3 reprezentowały uczennice: Karolina Borodyń, Wiktoria Karpińska, Karolina Stępnik, Zuzanna Niziołek, Daria Gaik, Natalia Szalińska.

W skład drużyny chłopców weszli uczniowie: Szymon Litwicki, Maksymilian Zym, Miłosz Wójtowicz, Bartłomiej Wójtowicz, Jakub Dobies, Paweł Korzystka, Łukasz Fornal.

Gratulujemy  wysokich umiejętności i sportowego zaangażowania wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.