Projekty, programy

Biblioteka

Logopeda

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI W PSP3

1 października na całym świecie i u nas w szkole  obchodzony był Międzynarodowy Dzień Muzyki. Jest to święto, które jednoczy ludzi na całej kuli ziemskiej. Bo – każdy człowiek ma jakąś ulubioną melodię, którą śpiewa, słucha, a może nawet wygrywa na instrumencie.Uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do tego święta cały tydzień. Na lekcjach muzyki oglądali prezentacje multimedialne, zastanawiając się nad rolą muzyki w życiu człowieka. Na lekcjach plastyki wykonywali plakaty oraz instrumenty muzyczne.

Z prac uczniów powstała wystawa pod hasłem…”Muzyka jest sztuką, która umila życie, ale żeby ją wykonać, trzeba się nieźle napracować”, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności naszej szkoły.Zapraszamy na wystawę!

 

K.Puchalska

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaDesigned by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl