Młodzież PSP nr 3 wybrała swój Samorząd Uczniowski

We wtorek 28 września 2021 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone one zostały prezentacjami pięciu kandydatów ubiegających się o stanowisko przewodniczącego SU. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza, w skład której weszli uczniowie klasy VIII – Natasza Presz, Karolina Kiełbasa, Mariola Lejtner oraz Adrian Kopeć – przewodniczący komisji.

Jeszcze tego samego dnia poznaliśmy wyniki. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu został Krzysztof Bauch z  kl.8 (drugi rok z rzędu); zastępcą przewodniczącego została Anna Beśka z kl.7; członkami samorządu zostali  Róża Mikuszewska z kl.7 oraz Wiktor Burkiewicz z kl.8. Frekwencja wyborcza wyniosła 88,5%.

Nowemu Samorządowi życzymy sukcesów w pracy .

Koordynator wyborów SU: Natalia Kościelna