Projekty, programy

Biblioteka

Logopeda

„Cicha noc …” w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 PDF
Wpisany przez Wyrwa Małgorzata   
piątek, 20 grudnia 2019 00:00

Jak co roku w naszej szkole rozpoczęliśmy świętowanie chyba najpiękniejszych świąt, jakimi są Święta Bożego Narodzenia troszkę wcześniej, bo już w piątek 20 grudnia. Na nasze zaproszenie przybyli  goście : Pani Urszula Podsiadły – Szubert, Rodzice, Dziadkowie i cała społeczność  szkoły.

Uczniowie klas młodszych przygotowali tradycyjne jasełka. Była Maryja z Józefem,  do których przyszli pasterze. Nie zabrakło  trzech Króli, którzy ze swymi niezwykłymi darami witali Bożę Dziecię. Byli także i Aniołowie, którzy obwieszczali wszem i wobec tą niezwykłą  nowinę. Całość przeplatana była przepięknymi polskimi kolędami i pastorałkami wykonaniu naszego szkolnego chóru.

Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim, zwłaszcza przy wspólnym kolędowaniu naszych aktorów, chórzystów jak i przybyłych widzów.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/wigilia-2019

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaDesigned by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl