„WzMOCnij swoje otoczenie” PDF
środa, 12 czerwca 2019 07:58

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzegomiu wzięła udział w konkursie dobrosąsiedzkim „WzMOCnij swoje otoczenie”, którego organizatorem były Polskie Sieci Elektroenergetyczne i otrzymała za napisany projekt p.n. „Rozwińmy skrzydła!” najwyższą punktację w gminie, dzięki czemu znalazła się na liście laureatów.

W ramach projektu zostanie zakupiona na rzecz świetlicy szkolnej wielofunkcyjna multimedialna tablica i sprzęt wspierający edukację i rozwój dzieci o wartości 19.979,00 zł. W ramach projektu  realizowane będą  warsztaty i lekcje dla dzieci m.in. z zakresu ochrony środowiska „Rzeka Strzegomka źródłem fauny i flory”, zajęcia profilaktyki logopedycznej oraz działania aktywizujące i integrujące społeczność lokalną (wieczorki filmowe, konkursy piosenki, klub dyskusyjny).