Życie Szkoły
„WYŚPIEWAĆ CHCEMY WAM ŻYCZENIA…” PDF
poniedziałek, 14 października 2019 06:05

Dzień Komisji Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli. W tym dniu społeczność uczniowska Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu przygotowała dla swoich nauczycieli uroczysty apel. Najpierw życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi złożyła pani dyrektor Agnieszka Łukaszonek, dziękując za codzienną pracę dydaktyczną i wychowawczą .Następnie wystąpiła przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Beśka, która w swoim wystąpieniu, składając życzenia podkreśliła  ,że „ nie wszyscy superbohaterowie mają peleryny, niektórzy uczą” . W części artystycznej uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli pokaz nietypowej  szkolnej mody, aby zainspirować swoich pedagogów modowo i w ten sposób ubarwić szkolne korytarze. Występ uświetnił chór szkolny, pod kierownictwem pani Katarzyny Puchalskiej ,brawurowo wykonując piosenki dedykowane nauczycielom. Na zakończenie uroczystości nauczyciele zostali obdarowani jesiennymi lampionami przygotowanymi na zajęciach plastyki.

Opiekun SU – M.Świstek

PIERWSZOKLASIŚCI W SIEDLIMOWICACH PDF
środa, 09 października 2019 11:54

W poniedziałek 7 października uczniowie klasy Ia i Ib z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu udali się na klasową wycieczkę do Siedlimowic, aby zapoznać się z pracą zabytkowego młyna oraz aby uczestniczyć w kulinarnych warsztatach. Pierwszoklasiści, w strojach kucharzy, własnoręcznie wyrabiali ciasto na pszenne bułeczki, które odpowiednio uformowane trafiły do pieca. W oczekiwaniu na wypieki dzieci brały udział w zajęciach terenowych oraz w warsztatach plastycznych z profesjonalną animatorką. Nie zabrakło również zwiedzania pobliskich zwierząt, które uatrakcyjniły naszym podopiecznym wyjazd.

Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni, a w drodze powrotnej kosztowali bułki własnego wypieku.

Uczniowie klasy Ia i Ib.

DŻENTELMEN 2019r.W PSP 3 WYBRANY PDF
czwartek, 03 października 2019 10:30

W dniu 30 września 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu Samorząd Uczniowski  przygotował  wybory Dżentelmena Szkoły z okazji Dnia Chłopaka. Żeńska część zespołów klasowych wytypowała swojego kandydata, który wziął udział w ogólnoszkolnych eliminacjach .Byli to z:

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »