Projekty, programy

Biblioteka

Logopeda

WIGILIE KLASOWE PDF
Wpisany przez Wyrwa Małgorzata   
czwartek, 19 grudnia 2019 18:54

Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły są Wigilie Klasowe organizowane w ostatnim dniu nauki, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

W dniu 20.12.2019r. w klasach 0-III odbyły się Wigilie Klasowe. Uczniowie przynieśli świąteczne potrawy. Rodzice czynnie włączyli się w przygotowania wigilijnych smakołyków. W tym uroczystym dniu  uczniowie naszej szkoły w odświętnych strojach dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia. Wszyscy już czują atmosferę zbliżających się Świąt.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia całej społeczności naszej szkoły życzymy pięknych chwil w rodzinnym gronie, serdeczności każdego dnia, codziennej życzliwości, a Nowy Rok niech przyniesie pokój w sercach, radość i spełnienie marzeń.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaDesigned by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl