Projekty, programy

PIESZA WYCIECZKA GRUPY „MISIE” I „MOTYLKI” DO SALI ZABAW „LEŚNA KRAINA” W STRZEGOMIU PDF
Wpisany przez Wyrwa Małgorzata   
czwartek, 09 maja 2019 12:10

Dnia 7 maja przedszkolaki z grupy „Misie” i „Motylki” wybrały się na pieszą wycieczkę do pobliskiej sali zabaw „Leśna Kraina” w Strzegomiu. Tam dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, w których własnoręcznie wykonywały Slima – różnokolorowe, świecące masy glutowe, które są obecnie hitem wśród dzieci. Celem naszej wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę naszych przedszkolaków. W sali zabaw dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek oraz maty interaktywnej, które już na samym początku wzbudziła najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z licznych tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do naszej szkoły, gdzie czekał już na nich pyszny i ciepły obiadek.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/wycieczka-przedszko-do-lenej-krainy

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaDesigned by: Mobile Template. Powered by: NetWitryny.pl