Wydarzenia w Oddziale Przedszkolnym
POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS... PDF
wtorek, 18 czerwca 2019 00:00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się 18 czerwca. Dzieci z grupy „Misie” i „Motylki”zatańczyły poloneza i zaprezentowały bogaty program artystyczny. Występ bardzo podobał się przybyłym rodzicom i dał dużo radości dzieciom. Po części artystycznej Pani Dyrektor Agnieszka Łukaszonek wręczyła podziękowania rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz szkoły. Następnie dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe książki. Starszakom, które po wakacjach idą do klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

NASZE URODZINY CZERWIEC – LIPIEC - SIERPIEŃ PDF
poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:26

W tych  miesiącach swoje urodziny obchodzili: Lenka, Ala, Nikola, Paula, Ola, Ignaś, Oskar, Jagoda, Kacper, Asia, Julian, Marysia, Staś, Hubert, Kubuś, Dominik.  Życzymy dzieciom wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i radości na co dzień.

Więcej zdjęć:http://www.psp3.strzegom.pl/galeria/nasze-urodziny-czerwiec-lipiec-sierpie

NASZE PRZEDSZKOLAKI W SALONIE FRYZJERSKIM PDF
poniedziałek, 17 czerwca 2019 08:54

Piesek do fryzjera poszedł:
- Proszę, tutaj są dwa grosze.
Włosy krótko ściąć mi proszę,
bo tych kudłów wprost nie znoszę!

Dziwi się fryzjerka młoda:
- Takich pięknych włosów szkoda.
Przecież taka psa uroda.
Lecz, pan płaci, a więc - zgoda!

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »